مد و لباس

خوش تیپی و خوش لباسی با مطالب خواندنی وبلاگ مد و لباس

تابستان به پايان رسيده و روزهاي سرد شروع شده اند و زمان جوراب و كلاه هاي پشمي شده است. در حال حاضر آقايان به فكر لباسهاي گرمي هستند كه براي اين دوره مناسب و شيك باشند.
بيشتر آقايان دوست دارند لباسهايشان با هم ست باشند. در اين زمان پوشيدن يك كت و پالتو ساده فقط براي رفتن به سركار مناسب است و ست كردن آن با شال گردن و دستكش براي روزهاي سرد و بادي مناسب است، ولي بعضي وقت ها پوشيدن همه آنها با هم خيلي زياد و اغراق آميز است. چرا براي هر كدام از لباسها يك روز را مشخص نكنيم؟
ده پيشنهاد عالي براي آقايان شيك پوش براي روزهاي سرد سال:

در اينجا ما ده پيشنهاد عالي براي لباسهاي فصل پاييز و زمستان براي شما داريم. اينها تركيبي از لباس‌هايي است كه بايد آنها را خريداري و يا در كمد لباسهايمان جستجو كنيد و بدون اينكه غير عادي و در چشم باشيد، آنها را ست كنيد. پنج پيشنهاد اول راه هاي بسيار ابتدايي و پايه هستند كه همه مي توانند از آنها استفاده كنند و پنج پيشنهاد بعدي نكات حرفه اي تر شيك پوشي است كه مي‌توانيد با ان به روز تر باشيد.

1.يك شلوار جين نازك مشكي براي خود تهيه كنيد:
ممكن است فكر كنيد كه يك شلوار جين مشكي به تنهايي لباس جالبي نباشد و بي ارزش جلوه كند ولي وقتي با يك پيراهن و كراوات پوشيده شود،به يك لباس رسمي شيك تبديل مي شود. همچنين باعث مي شود رنگ لباسهاي همراه شلوار جين‌تان بيشتر به چشم بيايد. شلوار جين مشكي ممكن است خودش رنگ تيره‌اي باشد ولي به اين معني نيست كه لباسهاي همراه شلوار هم بايد مانند آن تيره باشند.

2.ژاكت هاي پشمي دوباره مد شده اند:
شما مي توانيد يك ژاكت پشمي بپوشيد بدون اينكه شبيه پدربزرگتان به نظر بياييد.بايد مطمئن شويد كه رنگ آن ثابت است و به اندازه كافي ضخيم است.ژاكت پشمي خود را در سر كار و مسافرت همراه داشته باشيد براي شب كه دماي هوا كاهش مي يابد.وقتي ژاكتتان با لباسهاي زيرين خود مثل بلوزتان ست باشد،بسيار عالي به نظر مي آييد.

3.بلوز راه راه يقه كيپ بافتني:
بلوز بافتني با خط هاي راه راه عمودي كه يكي از رنگهاي خط آن مشكي،آبي يا خاكستري باشد. آن را مي توانيد با همه شلوارهاي جين خود و پيراهن ها و لباسهاي غير رسمي ست كنيد.

4.شال گردن هاي راه راه:
شال گردن هايي كه خطهاي راه راه افقي دارند به رنگهايي مثل زرد و آبي.اين شال گردن معمولي بلند احساس گرماي خوبي به شما مي دهد و به خاطر بلندي آن مي‌توانيد به سبك هاي مختلف دور گردن خود بپيچانيد.

5.يك باراني مناسب:
در اين مورد بيشتر آقايان اطلاعات كافي دارند. از باراني در موارد زيادي استفاده مي كنند. حتي مي‌توانيد در بهار و روزهاي بارني هم از آن استفاده كنيد. در بيشتر مجموعه هاي پاييز و زمستان امسال باراني هايي به رنگ شتري ديده مي‌‌شود. پشنهاد مي‌كنيم شما هم از اين سايه رنگ بخريد.

6.شما لباسي از پارچه پشمي احتياج داريد:
گاهي هوا به صورتي سرد است كه بايد يك ژاكت،پالتو يا كت و شلواري پشمي بپوشيد كه شما را در سرما محافظت كند.
ما پيشنهاد مي‌كنيم كت پشمي استفاده كنيد، چون آن را مي توانيد با شلوار جين و كتان تيره ست كنيد و توصيه مي شود از رنگ خاكستري استفاده كنيد تا بتوانيد با بيشتر لباسهايتان ست كنيد.

7.جليقه بپوشيد:
يك جليقه مشكي يا خاكستري پنج دگمه را مي توانيد با هر كت و شلواري كه دوست داريد بپوشيد،ست كنيد.
وقتي كه جليقه تان را روي بلوز و تي شرت هايتان يا زير كت رسمي تان ست كرديد، متوجه مي‌شويد اشتباه نكرديد و چقدر شيك شده ايد.

8.كت و پالتوهاي لايه دار پشمي ضخيم:
امسال پوشيدن يك كت پشمي ضخيم بسيار عالي است. كتي كه گرممان مي كند ولي خيلي بزرگ و ايستاده نشانمان نمي دهد و هميشه متنوع و شيك است. مي‌‌توانيد يك كت از جنس پشم و يا كشمير پيدا كنيد و آن را با همه لباسهايتان بپوشيد.
اگر جثه كوچك يا متوسطي داريد مي‌توانيد از رنگ‌هاي روشن انتخاب كنيد. اگر هم مي‌خواهيد با همه لباس‌هايتان ست شود بهتر است از رنگ‌هاي خنثي يا مشكي انتخاب كنيد.

9.جوراب هاي پشمي:
بهتر است از جوراب هاي ضخيم و بلند در اين فصل استفاده كنيد و وقتي چكمه مي پوشيد شلوارتان را داخل جورابتان قرار دهيد تا از حركت كردن شلوار در چكمه جلوگيري كنيد. اين مورد در بسياري از مقاله هاي مد وفشن امسال آمده است.

10. كيف پول هاي نازك تر انتخاب كنيد:
حجم لباس هاي زمستاني زياد است، با وسايل اضافي مثل كيف هاي پول كلفت و پر و دسته كليدهاي حجيم, تركيب لباس هايتان را بيشتر به هم مي زنيد.
به كيف پولتان رژيم دهيد(كيف پولتان را از وسايل اضافي خالي كنيد). كيف پولتان را از كارتهايي كه از 8 ماه پيش تا حالا استفاده نكرديد،خالي كنيد و وسايلي كه باعث برآمدگي كيفتان مي شود را از آن خارج كنيد و اگر كيف پولتان كهنه شده است،يك كيف پول جديد بخريد و ترجيحا رنگ قهوه اي انتخاب كنيد.

 


نوشته شده در جمعه 1390/1/19ساعت 21:44 توسط aseman790| (0) نظر


آخرين مطالب
» <-PostTitle->
Design By : Teblog